ADRESİMİZ : Aliçetinkaya Bulvarı No:17 Yeni Efes Apt Kat:1 Alsancak-Konak/İzmir
[email protected] 0530 388 38 63

OP. DR. MUSTAFA
ALİHANOĞLU

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1996 yılında dereceyle mezun oldu. Ege üniversitesi Tıp fakültesi Ç.Ergen psikiyatrisi Anabilimdalında çalıştı. Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümüne 1998 yılında... DEVAMI
SİZDEN GELEN
YORUMLAR
 • ha...i 2017-09-22
  Çok teşekkür ederim hocama, her zaman çok ilgili ve problemimi çözdü. Polikistik över sendromu ile gitmiştim, spor önerdi ve ilaçların zararını en iyi şekilde atlattım. Bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.
 • il...a 2017-09-20
  Güler yüzlü ekibince ve doktoruma çok teşekkür ederim ilgi alaka harikaydı gerçekten bu ülkede baştan savmadan hastayla ilgilenenlerde varmış.
 • gü...l 2017-08-05
  Ben vajinismus şikayetiyle gittin seansa bile gerek kalmadan ön görüşmeyle halloldu gerçekten çok iyi bir doktor :)
 • me...e 2017-07-19
  Mustafa beye bir arkadaş tavsiyesi üzerine gitmiştim. ilk kontrol ve görüşmemiz sonrasında mustafa beye bukadar güvenebileceğimi sanmazdım. Doğumdan sonra,vajina girişinde yanlış bir kaynama mevcutmuş,ve yaklaşık 10 yıl geçer diye boşa beklemişim. Küçük bir operasyonla hem sağlığıma hemde cinsel hayatıma geri kavuştum. Oprasyon sonrası istediğim anda sorduklarıma her an cevap veren hizmeti ile çok değerli bi doktor. Klinik ortamıda gayet hijyenik ve çalışanlarıda güler yüzlü kişilerdi.
 • su...n 2016-03-03
  2009 yılından bu yana doktorum sevgili Mustafa Bey. Hastalığımın çok bilinmediği zamanlarda ameliyatımı gerçekleştirdi ve sonrasında da düzenli kontrollerimde hep destek oldu sağolsun. Kendisinin alanında tecrübe ve bilgilerine çok güveniyorum. Sağlığıma kavuşmamdaki en büyük destekçilerimden birisiydi. Ekip arkadaşlarının ve kendisinin hayatlarındaki iyi ve güzel şeylerin her zaman devamını dilerim.
HİZMETLERİMİZ
Copyright 2018 www.assoskadindogum.com - İZMİR
Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Youtube Sayfamız Google+ Sayfamız