ADRESİMİZ : Aliçetinkaya Bulvarı No:17 Yeni Efes Apt Kat:1 Alsancak-Konak/İzmir
[email protected] 0530 388 38 63

İÇ DUDAK ESTETİĞİ

Dıştan görünen cinsel organın bir parçası olan küçük dudaklar bazı kişiler de genetik olarak daha büyük ve uzundur. Dar pantolon ve mayodan dudaklar kişinin giyim seçeneklerini olumsuz etkiler. Labiaplasty estetiği bu tür rahatsızlığı olan kişilerin yaptırdığı başarılı operasyonlardan biridir.


İç dudakların küçültme işlemi lokal anestezi altında ortalama 30-45 dk içerisinde gerçekleştirilebilir. Bazı hassas hastalar için genel anestezi de uygulanabilmektedir. Küçük dudakları uyuşturduktan sonra iç dudakları dış dudakların arasından fazla sarkmayacak şekilde eşit olarak sarkmayacak şekilde eşit olarak küçültülebilir. Eriyecek dikişler ile onarım tamamlanır.

 

Ameliyat sonrası ortalama 1-2 saat sonra son kontroller yapılır hasta taburcu olur. Bölgenin nasıl temiz tutulacağı hakkında bilgi verilir ve gerekli reçete düzenlenir. 24 saat sonra duş alabilir, dikişler ortalama 2-3 hafta içinde düşer sonrası cinsel hayata dönebilir. Özellikle tuvalet sonrası temizliğe özen göstermek önemlidir. Operasyon olan bölgede iz kalmaz, bazı kişilerde kişisel özelliklere bağlı olarak kişiye özel nedenlere bağlı olarak yaraların iyileşmesi uzun sürebilir.
Copyright 2018 www.assoskadindogum.com - İZMİR
Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Instagram Sayfamız Youtube Sayfamız Google+ Sayfamız